Kanał RSS
Kanał RSS

Cisza w Puszczy Kampinoskiej, a moto-tor Cross Team Stare Babice w Wojcieszynie

Kampinoski Park Narodowy
Jacek Marszałek
 Od dłuższego czasu przyglądamy się zakłócaniu ciszy w Kampinoskim Parku Narodowym, przez uczestników i sympatyków Cross Team Stare Babice. W Wojcieszynie grupa związana z klubem Cross Team Stare Babice trenuje i jest wspierana przez  radnego z Wojcieszyna Sławomira Sumkę, który o sobie mówi, że jest ekspertem z zakresu bezpieczeństwa publicznego na poziomie krajowym.
 
Zamieszczamy trzy krótkie filmy, które obrazują problem, jaki stwarza przede wszystkim dla środowiska naturalnego Kampinoskiego Parku Narodowego crossowisko czy moto-tor jak niektórzy określają miejsce w którym trenuje klub Cross Team Stare Babice.
 
Zachęcamy do obejrzenia filmów. Jesteśmy przekonani, że wiele osób zrozumie z czym próbuje od lat walczyć społeczność mieszkająca na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego. Pewnie dla wielu jest niezrozumiałym fakt, że moto-tor  klubu Cross Team Stare Babice jest usytuowany na granicy Kampinoskiego Parku Narodowego.
 
Nie ukrywamy, dla nas też jest niezrozumiałe, dlaczego dopuszczono w ten sposób do degradowania środowiska naturalnego, które powinno być pod szczególną ochroną zważywszy że Kampinoski Park Narodowy jest Dobrem Narodowym nas wszystkich. 
 
 
 
 
 
cross_team_stare_babice_dewastacja_kampinoski_park_narodowy_fundacja_fecwis

Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...