Kanał RSS
Kanał RSS

Ekologiczna Sfora - zapraszamy

Bądżmy skuteczni w walce
Agnieszka Wodzińska

Zapraszamy wszystkich, którzy nie godzą się z barbarzyństwem niszczenia naszego środowiska naturalnego.

Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że mamy zapis w Konstytucji RP o prawie do zrównoważonego rozwoju, czyli krótko mówiąc, jak powinniśmy korzystać z naturalnego środowiska, aby następne pokolenia miały szansę na zobaczenie świata w takim stanie, w jakim my go obecnie widzimy. Nie chcemy, aby ich świat składał się wyłącznie z wirtualnej rzeczywistości, z niewielkimi wyspami zieleni uformowanymi przez człowieka. Czy nasze dzieci, wnuki nie mają prawa do czerpania radości z normalności?

Dlaczego powstała Ekologiczna Sfora?

Ponieważ nie godzimy się na barbarzyństwo jakie nas otacza. Nasi przeciwnicy są zorganizowani w lokalne sitwy, których celem jest jedno - dewastowanie naszego środowiska naturalnego. Jedni czynią to z bezmyślności, braku wiedzy, inni łupią przyrodę dla zysku. Jedni i drudzy traktują nas jak frajerów, którym można dać w gębę, spalić domy, a w najlepszym wypadku karmić kłamstwem. Zero tolerancji dla szkodników.

Nie poddawajmy się. Nie chowajmy głowy w piasek. Mamy też świadomość, że osoby, które w swoich lokalnych środowiskach podejmują walkę są zwykle samotne i narażone na ostracyzm społeczny. Grozi im ze strony hołoty realne zagrożenie.

Powtórzymy: hołota czuje się bezkarna, zorganizowana. Odszczepieńcy korumpują władzę lub wręcz stanowią jej część. Dlatego musimy łączyć się w grupę. Sforę. Podobni wilkom, które są tylko w stanie obronić stado. Otóż, bando barbarzyńców, wypowiadamy wam totalną wojnę.

Dzielmy się informacjami dotyczącymi różnych form dewastowania środowiska naturalnego.

Jeśli masz konto na Facebooku, zapraszamy na stronę Ekologicznej Strony polub nas i aktywnie wlącz się w przywracanie normalności.


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...