Kanał RSS
Kanał RSS

Brudny biznes, szczepienia, stop lobbystom koncernów farmaceutycznych, stop Teresie Jackowskiej, Markowi Posobkiewiczowi i innym

Kiedy nagrywałem 11 odcinek Kontroli Prokuratury to świadomość, że w Polsce lobbyści robią co chcą doprowadzała mnie do konstruktywnej wściekłości. To chyba widać. Wtedy zacząłem jak mantra powtarzać, że Radziwiłł, Łanda i Posobkiewicz muszą odejść. Jako pewien symbol degrengolady, a najważniejsze wpływu jaki Ci panowie mają na zdrowie i życie dzieci. Ile dzieci zostało przez ich decyzje okaleczonych tego nigdy się nie dowiemy. System zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych nie działa prawidłowo. I nie pomoże zaklinanie rzeczywistości przez lobbystkę Teresę Jackowską.

Pewnie wielu patrzyło na mnie ze zdziwieniem, że nie da się pokonać złego. Sam nie spodziewałem się, że tak szybko Krzysztof Łanda odejdzie z Ministerstwa Zdrowia. Według mnie Łanda został wyrzucony na pysk. Oczywiście Krzysztof Łanda zrobił to co zostało mu zlecone za co pewnie wziął kilka wziątek i mógł wrócić do sfery np. tzw. organizacji pozarządowych wspieranych przez koncerny farmaceutyczne. Pewnie sądzi, że nie poniesie żadnych konsekwencji działań prowadzonych w Ministerstwie Zdrowia?

Radziwiłł i Posobkiewicz jeszcze trzymają się swoich stołków. Ale może czas przypomnieć Panu Posobkiewiczowi wydarzenia sprzed lat. Ciekawe co w tym temacie słychać. Czy już wszystko wyjaśnione?

Nie odpuszczę, i zachęcam innych również do walki o zdrowie swoich dzieci demaskujcie tych wszystkich tzw. oświeconych w temacie szczepień. Oni nie mają żadnych wątpliwości. My w odróżnieniu od nich mamy. Nie chcę żeby moje dzieci weszły w tzw. system rosyjskiej ruletki z niepożądanym odczynem poszczepiennym.

Chcę przejrzystego systemu, opartego na ludziach, którzy nie są związani z branżą farmaceutyczną. Z pewnością tacy są. Dlatego skończmy z tą ściemą jaką od lat fundują nam lobbyści koncernów farmaceutycznych. Przez lata liczyli, że zbudowali silne zaplecze propagandowe dla sprzedaży swoich produktów. Dziś ten świat im się powoli wali.

Jasne, że wielu ogłupionych przez farmaceutyczną propagandę, wierzy, że jak zaszczepi swoje dziecko, to uchroni je przed wszelkimi paskudztwami jakie nas otaczają. A przecież wiemy, że tak nie jest. A może szczepicie na wszystko swoje dzieci, bo w ten sposób staracie się uchronić siebie przed odpowiedzialnością? Czy jeśli w książce dziecka wpiszą Wam w tzw. kalendarzu szczepień każdą bzdurę to nie zadacie pytań, tylko pójdziecie do punktu szczepień i podacie swojego dziecka rączkę do zaszczepienia? A na końcu dziecko płacząc otrzyma naklejkę dzielny pacjent.

Tylko czemu nie zadajecie pytań swoim lekarzom, pielęgniarkom, posłom czy samorządowcom, np. dlaczego w pierwszej dobie na gruźlicę szczepi się tylko w Polsce, w Rumunii czy Bułgarii? Dlaczego oni podtrzymują ten chory stan?

Wierzycie, że np. lobbystka koncernów farmaceutycznych dr. Teresa Jasińska powie Wam prawdę? Przecież dla niej najważniejsze, by dzieci były wyszczepiane szczepionką firmy, która np. zapłaci jej za wykładanie ściemy?

Czy naprawdę już wierzycie we wszystko co Wam opowiadają ludzie opłacani przez koncerny farmaceutyczne? Czy naprawdę nie ma w Was refleksji, że jest coś na rzeczy, jeśli tylko w takich bantustanach, dyzmokracjach jak Polska, Rumunia i Bułgaria podaje się szczepionki obowiązkowo nawet kilogramowym wcześniakom?

Weźcie tylko jedno pod uwagę, sami to możecie się szczepić na wszystko co Wam się podoba? Ale bierzecie odpowiedzialność za swoje dzieci, które za Wasze błędne decyzje będą ponosić konsekwencję przez całe życie. Dopiero jak pojawi się niepożądany odczyn poszczepienny będziecie mądrzy? Pewnie i wielu wówczas nadal będzie wypierać ze świadomości, że w wyniku błędnej decyzji Wasze dziecko już nigdy nie będzie w pełni sprawne. Włączycie ku chwale lobbystów firm farmaceutycznych mechanizmy obronne. A oni Was będą w tym utwierdzać, że choroba na którą Wasze dziecko zapadło, jest po prostu wynikiem zbiegu okoliczności, a może genetyki?

Jeśli nie ma w Was żadnej refleksji, jeśli nie ma w Was potrzeby poszerzania wiedzy, to szczepcie swoje dzieci jak jesteście takimi szaleńcami na wszystko, co Wam przygotują ludzie związani ze sprzedażą produktu jakim jest szczepionka. Lecz nie macie prawa ingerować z zdrowie moich dzieci.

A Wy lobbyści koncernów farmaceutycznych, nawet nie próbujcie wyciągać swoich łap ze strzykawkami do moich dzieci. Pani Jackowska, Panie Posobkiewicz, Panie Radziwiłł, Panie i Panowie, którzy bierzecie w tym niecnym procederze udział, mówię Wam jedno łapy precz od moich dzieci.

Sądzicie, że tak możecie majstrować przy prawie, że zapewniliście sobie monopol na wiedzę? Sądzicie, że jesteście bezkarni? Mogliście do niedawna jeszcze opowiadać różne brednie, ale w świetle waszych odpowiedzi 19.04.2017 w Sejmie, można śmiało stwierdzić, nie panujecie nad systemem szczepień, nie jesteście w stanie stwierdzić, czy są to bezpieczne i skuteczne środki. Zostaliście wreszcie zdemaskowani przez prawdziwą stronę społeczną, jaką jest np. Stowarzyszenie Stop niepożądanym odczynom poszczepiennym. Pewnie dlatego trep Marek Posobkiewicz nie wziął udziału w dyskusji. Od dłuższego czasu obserwuję jego wypowiedzi w temacie szczepień. Posobkiewicz ty chyba sam nie wierzysz w to co mówisz? Albo lepiej się merytorycznie przygotowuj do dyskusji. Jedno czego ci nie brak, to buty, chamstwa i bezczelności. Ale pamiętaj, i Posobkiewicze przeminą. A może się tak zdarzyć, że odpowiesz karnie za dopuszczanie do okaleczania tysięcy polskich dzieci.

KONTROLA PROKURATURY CZ. 11


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...