Kanał RSS
Kanał RSS

Jak lobbuje Teresa Jackowska krajowy konsultant w dziedzinie pediatrii na rzecz koncernów produkujących szczepionki

Od 19. 04 przecieram oczy ze zdumienia. Jesli miałem jeszcze jakieś wątpliwości to po prześledzeniu debaty w Sejmie dotyczącej bezpieczeństwa szczepień nie mam już żadnych. Wielu urzędników odpowiedzialni za bezpieczeństwo zdrowia szczególnie dzieci, jest w sieci zależności tworzonych przez koncerny farmaceutyczne produkujące szczepionki. To swoisty układ zamknięty. 
 
Umieszczam fragment wypowiedzi Teresy Jackowskiej konsultanta krajowego w dziedzinie pediatrii. 
 
Lobbystka firm farmaceutycznych Teresa Jackowska odpowiada na pytanie. Ta pani chyba była szkolona przez specjalistę od wszystkiego czyli Lecha Wałęsę. Mówić dużo i nie na temat. Tylko od człowieka, który szczyci się tym, że nie przeczytał żadnej książki, nie muszę wymagać komunikacji na poziomie akademickim. Ale od akademika, naukowca mogę wymagać więcej. Kilka razy przesłuchiwałem jej wypowiedź, i za każdym razem zastanawiałem się gdzie ta pani zdobywała stopnie naukowe. Może na uczelni eksternistycznej, jakich pełno namnożyło się po okrągłym stole? Wydaje mi się, że osoba z tyloma tytułami naukowymi powinna umieć odpowiadać na pytania, jeśli bierze udział w tak poważnej dyskusji dotyczącej bezpieczeństwa i zdrowia szczególnie dzieci. 
 
A tu mamy po prostu słowotok, z którego nic nie wynika. Dziś każda osoba w tym kraju, dla której ważne jest zdrowie dziecka, może się przekonać w czyje ręce przekazuje swoje dziecko. Otóż moja opinia: nasze dzieci trafiają w szpony takich ludzi jak Teresa Jackowska, która od wielu lat jest związana z koncernami farmaceutycznymi. Tylko w takich krajach jak Polska czy Rumunia takie indywidua mogą mieć wpływ na zdrowie naszych dzieci. 
 
Ta pani z pewnością nie weźmie odpowiedzialności za powikłania poszczepiennne. Dla niej według mnie najważniejsze by dzieci były wyszczepione w stu procentach szczepionkami koncernów farmaceutycznych, które od lat tę jejmość sponsorują. Jeśli nawet pojawią się niepożądane odczyny poszczepienne, to zamiecie się je pod stół, zrzuci odpowiedzialność, że nie ma kasy na system, a w ostateczności zagada się. 
 
A może ona jest tak durna, że wierzy w te wszystkie brednie, które wypowiada? Jeśli tak to należy do pożytecznych idiotów, pożytecznych dla koncernów farmaceutycznych. 
 
Zastanawiam się czy w tej kobiecie nie ma za grosz poczucia wstydu? Pewnie nie. Może wyzbyła się resztek godności na tych wszystkich eventach, zjazdach, szkoleniach sponsorowanych z pieniędzy koncernów farmaceutycznych. 
 
Muszę jej jednak podziękować. Ten jej subtelny inaczej język, specyficzna gramatyka, arogancja, prostactwo, bezczelność, a przede wszystkim brak odpowiedzi na pytanie są dowodem na to, że w Polsce nie mamy skutecznej kontroli nad szczepieniami. Jackowska jest konsultantem krajowym w dziedzinie pediatrii. Jak ten babsztyl zdobył stanowisko konsultanta krajowego? Czyżby kolejny dowód, że Polska to dyzmokracja, kraj kolesi i koleżanek. Pewnie nie odkrywam Ameryki. Ale na Boga ten chodzący magiel jest konsultantem krajowym w dziedzinie pediatrii!!!
 
Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do nadzoru nad szczepieniami, wahał się, wierzył, że system działa sprawnie, to chyba wyzbył się po wysłuchaniu jejmość Teresy Jackowskiej wszelkich wątpliwości. Dlatego zdaj sobie sprawę, że to wojna informacyjna. Koncerny farmaceutyczne skutecznie przez lata wyrobiły w ludziach przekonanie, że oferowane szczepionki są skuteczne i bezpieczne. I nadal tak czynią, przecież rynek reklam w mediach jest opanowany przez lobby farmaceutyczne. Dlatego nie dziwmy się, że wielu patrzy na nas którzy zadają pytania czy szczepionki są bezpieczne i skuteczne jak na obcych, którzy szkodza swoim dzieciom. Oni wierzą takim ludziom jak Teresa Jackowska krajowy konsultant w dziedzinie pediatrii. Może kiedy obejrzą jej wypowiedź, zrozumieją, że nikt w tym kraju nie panuje nad bezpieczeństwem szczepionych dzieci. 
 
Jaki jest stan faktyczny to możesz się przekonać dopiero dziś. Dlatego dobrze, że powstała podkomisja ds. szczepień. Ponieważ nie możemy liczyć na odpowiedzialność czy zwykłe poczucie przyzwoitości takich ludzi jak jejmość Teresa Jackowska krajowy konsultant w dziedzinie pediatri. Więcej dochodzę do wniosku, że ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, jeśli nie są pożytecznymi idiotami.
 
Udostępniajcie jej wypowiedź, niech jak najwięcej osób zda sobie sprawę z faktu, że system szczepień w Polsce to jedna wielka ściema!!! 
 

Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...