Kanał RSS
Kanał RSS

Sprawiedliwość a'la Sikora - Fundacja Druga Szansa z Torunia cz.V

gdzieś w podróżny 31.08.2010

Tomasz otrzymał jasny przekaz. Cisza z mojej strony przez niedziele. Wczoraj dwa sms do Pani Beaty i pełnomocnika do spraw uzależnień województwa kujawsko-pomorskiego Grzegorza Kasprzyckiego by nie czuł się bezkarnie. Z pewnością dotrą do niego informacje. Poprosiłem Johnego by porozmawiał z jego najbliższą i najbardziej wytrwałą wolontariuszką Karoliną. Zrobił to. Dzięki temu gość nie czuję się nadal pewnie. Najważniejsze nie wie co robić.

A dziś we wtorek posłałem mu esemesową drogą drukowanymi literami: "MOŻE DZIŚ BĘDZIESZ MIAŁ OKAZJĘ PRZECZYTAĆ NOTKĘ NA MOIM BLOGU. ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA. POZDR."

Jego problem, że forum a raczej targ się zbliża i Kowalski potrzebuje spokoju. Po 15.10 będzie mógł trawić swoje nowe zdobycze, aż do następnego spotkania. Niestety coraz dalej musi sięgać. Służba Więzienna z kujawskiego nie przyjedzie, z innych regionów podobnie. Kuratorzy z kujawsko-pomorskiego podobnie nie wpadną. Znalazł nowe ofiary w Lemborku. Przyjadą. Teraz liczy na trampolinę europejską. Na swoje targowisko ściągnął gości z zagranicy. Chce się pokazać. Jeśli teraz sikora rozpocznie swoje działania Kowalski będzie miał problemy. Być może liczy, że obietnicami i ochłapami ugra dla siebie spokój.

Nie.

Od 30 września rozpocznę konsekwentną akcję promocyjną dotyczącą jego osoby. Nie odpuszczę.

Minęła godzina 16.37 jestem troszkę zmęczony. Pisaniem. Na chwilę zatopię się na równowagi w lekturze "Bracia z Bronxu" o Kapucynach, którzy pracują naprawdę, nie na niby w amerykańskim getcie.

Pociąg zatrzymał się w Sochaczewie. Minęła godzina 16.40 A ja mam w kieszeni 10 złotych. I dobrze mi tak. Mam jeszcze wiarę, że świat trzeba zmieniać.


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...