Kanał RSS
Kanał RSS

Wpisy kategorii Choreoterapia

4 sierpień, 2012

Tańcząc w miejscu publicznym nie łamiemy prawa. Tańcząc dajemy radość innym i uzewnętrzniamy swoje emocje – więc czy jest w tym coś złego? Nie. 

Zapraszam do komentowania i kontaktu z nami: ds.dancespace@gmail.com

Dorota Wodzińska

3 sierpień, 2012

DanceSpace - projekt Edukacji Tanecznej realizowany w ramach Fundacji FECWIS

Koordynator projektu: Dorota Wodzińska

Zachęcamy wszystkich do tańca, niezależnie od tego gdzie jesteś i jaką muzykę lubisz!

ds.dancespace@gmail.com

15 lipiec, 2012

DanceSpace - projekt dotyczący zagadnień związanych w Edukacją Taneczną. Warto inspirować się dobrymi przykładami tak samo, jak warto uczyć się na błędach innych? Czy do tańca inspirują nas nasi przodkowie, albo historia? Polecam - Dorota Wodzińska

19 czerwiec, 2012

Dla jednych to tylko dobra zabawa, dla innych sposób na życie, a dla osadzonych sposób na oderwanie się od rzeczywistości i poczucie, że jednak nie jestem stracony w oczach innych.

10 czerwiec, 2012

Wiemy do czego potrafi dopowadzić deintegracja społeczeństwa... Jakie konsekwencje dla tańca niesie ten proces? Czy warto zabijać coś, co jest wytworem kreatywności ludzkiej?

6 czerwiec, 2012

Taniec dla dzieci - rozwijanie pasji i umiejętności czy nauka niezdrowej rywalizacji? Polecam artykuł wszystkim rodzicom, którzy nie wiedzą, jak ukierunkować drogę życiową swoich pociech!

20 maj, 2012

Co było pierwsze: kura czy jajko? W tym samym kontekście możemy zapytać co było pierwsze: muzyka czy taniec? Dźwięk czy ruch???

19 maj, 2012

Relacja z Finału XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków (WFTP)

18 maj, 2012

18 maja 2012 r. - Finał XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków

18 maj, 2012

Wręczenie nagród od Fundacji FECWIS - Kolorowane Muzycznych - dla dzieci z Przedszkola nr 73 we Wrocławiu.

13 maj, 2012

W jak wielu aspektach naszego życia może pomóc nam ruch?  W dodatku jeśli ruch ten jest czystą przyjemnością i zabawą. Mam nadzieję, że pobudziłam Was do kreatywnego myślenia. Czekam na Wasze wypowiedzi – co sądzicie o Choreoterapii?

12 maj, 2012

Czy słyszeliście coś o Choreoterapii? A może mielibyście ochotę spróbować tego na własnej skórze? Piszcie, bo jestem przekonana, że macie w tej kwestii wiele do powiedzenia!

7 maj, 2012

Czy taniec każdego z nas jest czymś twórczym? Czy jesteśmy artystami we własnej skórze? 

4 maj, 2012

Burzliwe obrady Jurorów podczas XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków.

3 maj, 2012

Czy taniec zawsze był taki sam? Dlaczego dziś taniec kojarzy się z imprezą, weselem albo turniejem tańca? Co takiego się wydarzyło, że jest inaczej? Zobacz!

25 kwiecień, 2012

Przestrzeń dla wszystkich, którym taniec jest bliski. Chcemy edukować wszystkie grupy społeczne, zarówno w teorii, jak i praktyce.