Kanał RSS
Kanał RSS

Wpisy kategorii Konkursy

15 styczeń, 2013

W dniu 12 stycznia przy ulicy Bartyckiej 114, firma KIM Sp. z o.o. wraz z naszą Fundacją, radiem Bajka, i Fun Park Digiloo zorganizowała festyn dla dzieci mający na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

20 sierpień, 2012

Już w najbliższą sobotę FECWIS ponownie odwiedzi Ośrodek Kultury w Lubieniu Kujawskim. Tym razem zostaliśmy poproszneni o pomoc w realizacji festynu pt: "Ryba z Gwiazdą". Impreza odbywać się będzie w dwóch blokach: pierwszy to zajęcia sportowe na boisku Zespołu Placówek Oświatowych przy ul. Szkolnej 15, drugi blok natomiast będzie miał miejsce nad jeziorem w Lubieniu Kujawskim.

Wspólnie z Mariuszem Dybizbańskim przygotowaliśmy dla dzieci różne gry i zabawy, będzie też malowanie twarzy oraz kolorowanki.

Wszystkich chętnych zapraszamy:)

6 czerwiec, 2012

"Bajka o Piosence i nutkach"  to nic innego jak przeniesienie na papier zajęć lekcyjnych. Jest jednak wielu autorów, którzy nie potrafią podzielić się swoim doświadczeniem.

5 czerwiec, 2012

Relacja z Akcji Pokoloruj Świat w Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim. Zapraszamy do obejrzenia!

5 czerwiec, 2012

Kolorowanie buziek, kolorowanie muzycznych obrazków...czyli Kolorowanie Świata z Fundacją FECWIS - relacja z przebiegu Akcji Pokoloruj Świat na warszawkiej Agrykoli.

4 czerwiec, 2012

Za chwilę kolejny dyplom Fundacji FECWIS otrzyma dziecko, za pokolorowanie kolorowanki muzycznej.

31 maj, 2012

O naszym konkurskie "Pokoloruj Świat Muzyką"  napisał Portal TerazGostynin.pl, który jest naszym partnerem.

25 maj, 2012

Wspólnie z Firmą KIM będziemy brać udział w Pikniku na Warszawskiej Agrykoli. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Pikniku dla Dzieci. Będą konkursy. Zaprezentujemy metodę Lidii Bajkowskiej, dzieci będą mogły kolorować muzyczne kolorowanki wydane przez naszą fundację.

21 maj, 2012

Często zastanawiam się dlaczego Carl Orff  wykluczył ze swojego instrumentarium zupełnie fortepian?

19 maj, 2012

Relacja z Finału XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków (WFTP)

18 maj, 2012

Wręczenie nagród od Fundacji FECWIS - Kolorowane Muzycznych - dla dzieci z Przedszkola nr 73 we Wrocławiu.

10 maj, 2012

Pokoloruj Świat - Domu Dziecka w Lubieniu Kujawskim - 2012.04.14

5 maj, 2012

Wszyscy chcemy, żeby nasze dzieci zawsze były szczęśliwe i uśmiechnięte. Kolorowanka muzyczna robi na maluchach wielkie wrażenie, dzięki niej jesteś w stanie podarować dzieciom w swojej gminie uśmiech i szczęście. Za niewielką kwotę możesz zamówić muzyczne kolorowanki z logo gminy, organizacji, firmy, przedszkola. Zrób dzieciom ten wyjątkowy prezent!

5 maj, 2012

Zachęcam do obejrzenia krótkich filmów z relacji XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków. Jeśli nie wiecie, jaki poziom tańca mają 3-latkowie lub 6-latkowie, to teraz macie ku temu okazje!