Kanał RSS
Kanał RSS

Wpisy kategorii Nie

11 marzec, 2017

Facebook cenzuruje film z wypowiedziom prof. zw. dr hab. Andrzeja Bałandynowicza.

11 marzec, 2017

My rodzice mamy dość terroru, któremu jesteśmy poddani kiedy chcemy wiedzy na temat bezpieczeństwa i skuteczności szczepień. Dość terroru lobbystów firm farmaceutycznych.

11 marzec, 2017

Czy szczepienia są skuteczne? Czy szczepienia są bezpieczne? Poszukujmy wiedzy, która nie jest związana z tzw. akwizytorami firm farmaceutycznych. Czy mamy wszczepiać gruźlicę dzieciom w pierwszej dobie życia? Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, jego zastępca Krzysztof Łanda i Główny Inspektora Sanitarny Marek Posobkiewicz muszą odejść!

10 marzec, 2017

Mamy podporządkować się dyktatowi lobbystów firm farmaceutycznych? Czy Ministerstwo Zdrowia dba o bezpieczeństwo naszych dzieci? Czy lobbyści pracują dziś w Ministerstwie Zdrowia? 

24 luty, 2017

Czy mamy swoim dzieciom wprowadzać np. gruźlicę w pierwszej dobie życia? Czy mamy się godzić na bezprawie, które jest uprawiane przez lobbystów koncernów farmaceutycznych? Jaka jest kontrola nad szczepionkami wprowadzanymi dla zysku przez koncerny farmaceutyczne? Czy mamy narażać nasze dzieci na niebezpieczeństwo powikłań poszczepiennych tzw. NOP? 

24 listopad, 2016

Proponowane działania, których celem jest wprowadzenie zmian do Kodeksu Karnego.

23 listopad, 2016

Kontrola prokuratury jest niezwykle istotna, jeśli  chcemy mieć pewność rzetelnego prowadzenia postępowania. Afera Amber Gold udowadnia, że musi być społeczny kontrola.

22 listopad, 2016

Kontrola Prokuratury, jest niezbędna jeśli chcemy budować społeczeństwo obywatelskie.

3 listopad, 2016

Cześć druga wywiadu, o tym jak skutecznie prowadzić walkę z państwem urzędniczym udzielonego portalowi Kulisy 24

28 październik, 2016

Wywiad ze Sławomirem Sikorą, który został opublikowany w portalu Kulisy 24. cz. I

17 luty, 2016

Odpowiedź Gminy Stare Babice na postawione przez nas pytania dotyczące tzw. toru treningowego vel trasy cross country vel terenu zarządzanego przez Klub Motorowy Cross Team Stare Babice.

14 luty, 2016

Odpowiedż Gminy Stare Babice w sprawie inwestycji realizowanej w Wojcieszynie Kampinoskiego Parku Narodowego

31 styczeń, 2016

Zapraszamy do Ekologicznej Sfory, nasz cele walczyć z barbarzyństwem, które każdego dnia dewastuje nasze środowisko naturalne. Nie ważne czy przez głupotę i brak edukacji, czy też dla szmalu. Walczmy z nimi na wszelkie sposoby. Zero tolerancji dla tej hołoty.

29 styczeń, 2016

Zachęcamy do przekazywania sobie na wzajem memów, które są naszym protestem na to co się dzieje w Kampinoskim Parku Narodowym. Zastanawiamy sie gdzie jest Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego?

27 styczeń, 2016

Po przeczytaniu tekstu z Gazety Babickiej niezwykle się zdziwiłam. Jakże czysta bezinteresowność i troska bije z tonu wypowiedzi Pana Prezesa Huberta Barszczewskiego. Gratulacje dla tak uzdolnionej rodziny.

21 styczeń, 2016

Odpowiedź dziennikarza i społecznika Witolda Dziewulskiego na list radnego Sławomira Sumki w sprawie dewastacji przez Cross Team Stare Babice Kampinoskiego Parku Narodowego.

17 styczeń, 2016

Kampinoski Park Narodowy, to szczególne miejsce, które powinno byc chronione w ramach zrównoważonego rozwoju, a czy tak jest, przekonaj się Czytelniku sam?

14 styczeń, 2016

Przedstawiamy pismo jakie wyslaliśmy do instytucji, które, wierzymy pomogą rozwiązać problem kontrowerysyjnego toru treningowego Cross Team Stare Babice w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Wojcieszynie.

10 styczeń, 2016

Targuj się Maćka Dutko towarzyszy mi już od kilku miesięcy. Zaczynam czuć się osaczony :)

9 styczeń, 2016

W Kampinoskim Parku Narodowym torem crossowym a na granicy Mszczonowa i Radziejowic farmą wiatraków. To ten sam Mszczonów od kontrowersyjnej inwestycji-Delfinarium. Wiatraki, tory crossowe i miejsca gniazdowania żurawia.

23 grudzień, 2015

Zamieszczamy filmy, które obrazują problem z crossowiskiem w Wojcieszynie na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego

15 grudzień, 2015

Kolejna odsłona z torem crossowym w tle  klubu Cross Team Stare Babice, który od wielu lat jak bańka wstańka funkcjonuje na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego.

15 grudzień, 2015

List członków klubu motorowego Cross Team Stare Babice napisany do Gońca Babickiego w sprawie toru motocrossowego w Wojcieszowie

15 grudzień, 2015

W nawiązaniu do publikacji m.in. Witolda Dziewulskiego w Gońcu Babickim dotyczących toru crossowego Cross Team Stare Babice do redakcji Gońca Babickiego napisał radny Wojcieszyna Sławomir Sumka