Kanał RSS
Kanał RSS

Wpisy kategorii Plusekologia

22 listopad, 2016

Kontrola Prokuratury, jest niezbędna jeśli chcemy budować społeczeństwo obywatelskie.

3 listopad, 2016

Cześć druga wywiadu, o tym jak skutecznie prowadzić walkę z państwem urzędniczym udzielonego portalowi Kulisy 24

28 październik, 2016

Wywiad ze Sławomirem Sikorą, który został opublikowany w portalu Kulisy 24. cz. I

4 kwiecień, 2016

Nieposłuszeństwo obywatelskie a paru łobuzów spod ciemnej gwiazdy

17 luty, 2016

Odpowiedź Gminy Stare Babice na postawione przez nas pytania dotyczące tzw. toru treningowego vel trasy cross country vel terenu zarządzanego przez Klub Motorowy Cross Team Stare Babice.

14 luty, 2016

Odpowiedż Gminy Stare Babice w sprawie inwestycji realizowanej w Wojcieszynie Kampinoskiego Parku Narodowego

6 luty, 2016

Ekologiczna Sfora, Hubert Barszczewski z Cross Team Stare Babice i radny policjant z Komendy Głównej w Warszawie Sławomir Sumka, a dewastacja otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego.

31 styczeń, 2016

Zapraszamy do Ekologicznej Sfory, nasz cele walczyć z barbarzyństwem, które każdego dnia dewastuje nasze środowisko naturalne. Nie ważne czy przez głupotę i brak edukacji, czy też dla szmalu. Walczmy z nimi na wszelkie sposoby. Zero tolerancji dla tej hołoty.

29 styczeń, 2016

Zachęcamy do przekazywania sobie na wzajem memów, które są naszym protestem na to co się dzieje w Kampinoskim Parku Narodowym. Zastanawiamy sie gdzie jest Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego?

27 styczeń, 2016

Po przeczytaniu tekstu z Gazety Babickiej niezwykle się zdziwiłam. Jakże czysta bezinteresowność i troska bije z tonu wypowiedzi Pana Prezesa Huberta Barszczewskiego. Gratulacje dla tak uzdolnionej rodziny.

21 styczeń, 2016

Odpowiedź dziennikarza i społecznika Witolda Dziewulskiego na list radnego Sławomira Sumki w sprawie dewastacji przez Cross Team Stare Babice Kampinoskiego Parku Narodowego.

18 styczeń, 2016

Treningowy tor stowarzyszenia Cross Team Stare Babice w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

17 styczeń, 2016

Kampinoski Park Narodowy, to szczególne miejsce, które powinno byc chronione w ramach zrównoważonego rozwoju, a czy tak jest, przekonaj się Czytelniku sam?

14 styczeń, 2016

Przedstawiamy pismo jakie wyslaliśmy do instytucji, które, wierzymy pomogą rozwiązać problem kontrowerysyjnego toru treningowego Cross Team Stare Babice w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w Wojcieszynie.

11 styczeń, 2016

W Kampinoskim Parku Narodowym można też podziwiać liczne ptaki, gady, płazy, ssaki, owady, rośliny chronione. Blisko stolicy europejskiej, tętnice życiem pierwotne serce przyrody a tu….tor motokrosowy!

9 styczeń, 2016

W Kampinoskim Parku Narodowym torem crossowym a na granicy Mszczonowa i Radziejowic farmą wiatraków. To ten sam Mszczonów od kontrowersyjnej inwestycji-Delfinarium. Wiatraki, tory crossowe i miejsca gniazdowania żurawia.

23 grudzień, 2015

Zamieszczamy filmy, które obrazują problem z crossowiskiem w Wojcieszynie na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego

15 grudzień, 2015

W nawiązaniu do publikacji m.in. Witolda Dziewulskiego w Gońcu Babickim dotyczących toru crossowego Cross Team Stare Babice do redakcji Gońca Babickiego napisał radny Wojcieszyna Sławomir Sumka

15 grudzień, 2015

Zamieszczamy list jaki otrzymała redakcja Gońca Babickiego w sprawie toru motocrossowego Cross Team Babice.

15 grudzień, 2015

Zamieszczamy kolejny list jaki otrzymała redakcja Gońca Babickiego w sprawie toru motocrossowego prowadzonego na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego przez Cross Team Stare Babice

15 grudzień, 2015

 Kolejny list jaki otrzymała redakcja Gońca Babickiego w sprawie toru motocrossowego prowadzonego na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego przez Cross Team Stare Babice

14 grudzień, 2015

Historia pewnego toru prowadzonego przez stowarzyszenie Cross Team Stare Babice, który funkcjonuje na obrzeżach Kampinoskiego Parku Narodowego

5 grudzień, 2015

16 listopad, 2015

Broni co prawda nie mamy, ale oto garść cennych rad, jak możemy działać tu i teraz.
Informacje te otrzymałem od osoby z komitetu walczącego przeciwkom likwidacji jednego z warszawskich liceów. Ich działania odniosły sukces, a w walkę zaangażowanych było ponad 2000 osób.