Kanał RSS
Kanał RSS

FINAŁ XI Wrocławskiego Festiwalu Tańczących Przedszkolaków

XI Wrocławski Festiwal Tańczących Przedszkolaków
Sławomir Sikora

18 maja 2012r. odbyła się Gala XI WFTP. Dziesięć wybranych Przedszkoli zaprezentowało się na scenie w Zespole Szkół nr 1 we Wrocławiu. Wraz z małymi artystami przyszli ich opiekunowie oraz rodzice. Po wykonaniu pokazowych tańców mali tancerze otrzymali nagrody. Całości przyglądało się także z radością JURY w składzie: Barbara Wnuk, Jadwiga Iwanowska, Ewa Szydło, Dorota Wodzińska.

Przedszkole nr 73 za wykonanie pięknej interpretacji ruchowej do piosenki wykonania Edyty Górniak „Kolorowy Wiatr”, z Bajki „Pocahontas”, otrzymało dodatkową nagrodę od Fundacji FECWIS – Kolorowanki Muzyczne.

Nie ma nic bardziej uroczego i bardziej naturalnego, niż dziecko tańczące z radością na scenie. Dając możliwość występu dzieciom, rozwijamy ich osobowość, budujemy pewność siebie, pobudzamy do kreatywności i obdarzamy ich niespożytą ilością szczęścia – co objawia się ich szczerym uśmiechem na twarzy. Dlatego warto dawać im szanse rozwoju muzyczno-tanecznego. Warto dawać im równe szanse na lepszy start w przyszłość.

Zapraszam do obejrzenia relacji z tego wydarzenia -> linki poniżej. 


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...