Kanał RSS
Kanał RSS

Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania

Uruchomiliśmy serwis centrumzaburzeodzywiania.pl
centrumzaburzenodzywiania.pl

Centrumzaburzenodzywiania.pl to miejsce dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się czegoś na temat zaburzeń odżywiania. Interdyscyplinarne podejście do tematu, praktyczne porady oraz specjalistyczne artykuły sprawiają, że serwis ten jest profesjonalnym i kompleksowym źródłem informacji dla różnorodnych grup odbiorców.

Przez długi czas przygotowywaliśmy się, zbieraliśmy doświadczenie, słuchaliśmy doradców i szukaliśmy specjalistów. Dziś z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć: STARTUJEMY!

Zapraszamy do korzystania z serwisu centrumzaburzenodzywiania.pl, który oferuje bogaty wachlarz możliwości. Systematycznie publikowane artykuły pozwolą na poszerzenie wiedzy. Informacje podstawowe umożliwią zapoznanie się z problematyką. Dział Pomoc wesprze zarówno chorych jak i bliskich, a bazy danych ułatwią znalezienie poszukiwanych informacji. Miejsce to stworzyliśmy dla chorych i ich bliskich, uczniów i nauczycieli, dziennikarzy, środowiska specjalistów, urzędników oraz wszystkich osób jakkolwiek zainteresowanych tematem.

Najlepsze efekty daje praktyczne działanie, dlatego równolegle pracujemy również na innych płaszczyznach. Chcemy pomagać, edukować i informować. Pragniemy rozwijać sferę naukową w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej. W ramach projektu Świadomi-nieświadomi? prowadzimy prace badawcze dotyczące wiedzy społeczeństwa na temat zaburzeń odżywiania. Wszystkich szukających wsparcia zapraszamy natomiast do skorzystania z możliwości jego uzyskania za pośrednictwem komunikacji elektronicznej, w ramach projektu Wspier@my. By móc działać jak najbardziej efektywnie, nieustannie nawiązujemy kontakty ze specjalistami z kraju i zagranicy.

Mamy głowy pełne pomysłów i marzeń pozornie trudnych do realizacji, ale determinacja i motywacja nie odstępują nas na krok. Cechuje nas nieszablonowe, innowacyjne i interdyscyplinarne podejście do tematu, które nie pozostaje bez odzewu.

Stajemy dziś przed wyzwaniem wprowadzenia realnych zmian w sferze zaburzeń odżywiania w Polsce. Nie brakuje nam odwagi.

Wiemy, że ROZWIĄZANIA ISTNIEJĄ!