Kanał RSS
Kanał RSS

Składana kanapa w szkole a Jarosław Domagała

Raport sporządzony w szkole muzycznej w Gostyninie
Składana kanapa w szkole a Jarosław Domagała
autor fot. Sławomir Sikora

(Raport do pobrania w formie PDF)

Kolejny fragment raportu:

"Z przeglądu pomieszczeń znajdujących się na terenie Szkoły wynika, że znajdują się w nich przedmioty niezwiązane z działalnością statutową Szkoły, tj. składana kanapa w sali nr 7, pościel znajdująca się w magazynie oraz wyposażenie prysznica wraz z kosmetykami w łazience na parterze Szkoły. Obecność składanej kanapy w pomieszczeniu lekcyjnym dyrektor nie wytłumaczył."

Robi się coraz bardziej interesująco. Składana kanapa, pościel przecież są to typowe przedmioty w szkole według Dyrektora Jarosława Domagały. Teraz już rozumiem, dlaczego dyrektor Jarosław Domagała nie kwestionował kiedy z jednej klasy zrobiono dwie klasy z kanapą i pościelom w tle.

Czyżby ktoś zdecydował, że można korzystać z udogodnień w postaci noclegu?

A może, Jarosław Domagała postanowił wejść w branżę hotelarską?

Jeśli tak, to komu świadczył usługi, może nauczycielom, a może strudzonym podróżnym?

Czyżby w ten sposób chciał zasilać budżet Rady Rodziców?

Może również zachodzić podejrzenie, że miejsce było wykorzystywane przez pary? Może kochankowie pod przykrywką pracy w szkole oddawali się sobie np. w przerwach między zajęciami oobniżając swoje libido?

Dużo pytań i brak odpowiedzi. Jedno jest pewne, według mnie ktoś tu stracił poczucie wstydu, lub tak był nakręcony, że zapomniał o zdrowym rozsądku. Ponownie stawiam pytanie, dlaczego w szkole nikt do czasu powstania raportu nie interesował się poczynaniami Jarosława Domagały?

"W wyjaśnień Dyrektora wynika natomiast, że prysznic został zamontowany dla potrzeb związanych z bhp pracowników Szkoły - korzystają z niego sprzątaczki oraz konserwator, którzy wykonują prace "brudne", np. koszenie trawy i te osoby pozostawiły w kabinie prysznicowej swoje kosmetyki. Pościel również została w magazynie zostawiona przez sprzątaczki."

I jak tym razem tłumaczy się nasz bohater Jarosław Domagały?

Znów dbałość o warunki bhp zmusiły Jarosława Domagałę by mieć w szkole prysznic. Niedobre sprzątaczki, niegrzeczne, zostawiły pościel. Biedny dyrektor Jarosław Domagała, zmuszony był ponosić konsekwencje braku zrozumienia dla regulaminu szkoły przez sprzątaczki.

A może Jarosław Domagała po prostu kłamie?


Powiązane filmy z Google Video

Loading...
Loading...