Jak założyć konto i zalogować

Ktokolwiek był odpowiedzialny za opracowanie kroków związanych z otwarciem konta w 22Bet PL, podjął decyzję, aby były one tak proste i łatwe, jak to tylko możliwe. Nie będziesz mógł grać, jeśli nie przejdziesz przez procedurę zatwierdzania swoich danych, która ma miejsce dopiero po jej zakończeniu.

Oczywiste jest, że założeniem było maksymalne uproszczenie procesu. Wypełnienie prostego formularza wymaga mniej niż minuty czasu od początku do końca. Przed kontynuacją konieczne jest wpisanie adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz wybranie hasła. Ponadto będziesz musiał wybrać odpowiednią walutę oraz kraj rejestracji, którym w tym przykładzie będzie Polska.

Proces zakładania konta 

Proces zakładania konta

Procedura zakładania konta może zostać zakończona w trzech prostych krokach, które przedstawiają się następująco:

  • Podaj nam dokładne informacje, wypełniając formularz. Upewnij się, że zapoznałeś się z Warunkami korzystania z serwisu i Polityką prywatności. Aby kontynuować, musisz zaznaczyć odpowiednie pole. Po prostu wybierz z menu opcję REJESTRACJA.
  • Wkrótce na Twój adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający aktywację konta. W tym momencie musisz aktywować swoje konto gracza. Aby to zrobić, przejdź do skrzynki pocztowej, którą posiadasz. Będziesz mógł się zalogować tylko tymczasowo, dopóki nie aktywujesz swojego konta, i to niezależnie od tego, czy Twoje konto zostało już aktywowane.
  • Trzecim krokiem jest wpłata pieniędzy. Aby móc skorzystać z bonusu powitalnego, musisz wybrać jedną z akceptowalnych opcji wpłaty, a następnie dokonać wpłaty na swoje konto.
  • Podczas rejestracji upewnij się, że podajesz tylko prawdziwe dane osobowe, które dotyczą Twojej osoby. W przypadku, gdy 22Bet PL poprosi Cię o dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość, informacje te będą miały ogromne znaczenie. Proces logowania zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym będzie wyglądał tak samo. Zawsze będziesz logować się za pomocą adresu e-mail i hasła, które podałeś przy zakładaniu konta.
  • Konieczne jest sprawdzenie poprawności adresu e-mail, który został podany podczas rejestracji. Aby wykonać ten krok, przejdź do wiadomości e-mail z linkiem aktywacyjnym, którą powinieneś otrzymać w ciągu 72 godzin od rejestracji.

22Bet PL mobilne zakłady sportowe

mobilne zakłady sportowe

Jeśli chodzi o zakłady sportowe online, posiadanie dużego wyboru gier i różnych rodzajów zakładów do wyboru jest równie ważne, jak posiadanie wysokiego poziomu jakości. 22Bet PL jest jednym z czołowych graczy w obu tych kategoriach, co czyni go jednym z najlepszych portali w ogóle. Operator oferuje klientom szeroką gamę dyscyplin sportowych i form zakładów, z których mogą wybierać.

Gratulacje należą się projektantom, programistom i deweloperom 22Bet PL za wspaniałą stronę internetową, którą stworzyli. Połączenie użyteczności, szybkości, łatwości obsługi interfejsu i wspaniałej grafiki zaowocowało produktem, który jest zarówno doskonały, jak i kompletny.

Wygodny baner umieszczony na stronie głównej dostarcza informacji na temat bonusów i promocji, które są aktualnie dostępne. Bukmacherzy mogą lepiej poznać ofertę poszczególnych bukmacherów, klikając na liczne podstrony, które udostępnia 22Bet PL. 

Klikając na logo serwisu, zostaniesz przeniesiony do lobby gry, które jest najważniejszym elementem strony. Kursy dla każdego z zakładów sportowych dostępnych na kuponie są podsumowane i wyświetlane po wybraniu zdarzenia, na które chcesz postawić. Pod względem estetycznym wszystko dostosowuje się do wielkości ekranu. Nawet podczas obstawiania wydarzeń na żywo pozwala to na szybką i bezbłędną ocenę, dzięki czemu można dokładnie obstawiać zakłady.

Humayra Barrow

Learn More

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *